Płytki Equipe – czy warto kupić?

Płytki ceramiczne w kształcie niewielkich cegiełek to klasyka, która nie odchodzi. Owa popularna forma ma mnóstwo wartości, jakie wprost przemieszczają się na ich dużą popularność. Bez wątpienia najważniejsze w nich są wszechstronność wykorzystań oraz ponadczasowość. Już od paru dobrych lat cegiełki przeżywają prawdziwy renesans. W katalogach i na wystawach sklepów z płytkami co rusz przedstawiane są nowe typy. Ich wzajemną cechą jest jednak relatywnie niewielki rozmiar oraz niepowtarzalny, owalny kształt. Mnóstwo rozmaitych firm produkuje takie właśnie płytki, ale bez wątpienia na uwagę zasługują płytki Equipe.

Hiszpańskie płytki

Hiszpańska firma Equipe to stosunkowo młoda spółka – została utworzona w 1999 roku. To natomiast w tymże wypadku staje się jej plusem – przebiła się ponieważ na salony dzięki nowoczesnemu spojrzeniu na wyposażenia łazienek i kuchni. Jakość i sposób wykonania, to wartości jakimi charakteryzują się płytki Equipe. Dzięki mniejszym aniżeli tradycyjne wymiarom, każdą spośród płytek można łatwo dobrać do powierzchni, na jakiej ma być umieszczona. To z kolei pozwoli uniknąć kolejnej pracy, niepotrzebnych wydatków i sprzątania.

W wielu kolekcjach, jakie we własnej propozycji ma spółka Equipe, prócz płytek podstawowych i tradycyjnych dekorów znajdują się kształtki wykończeniowe. Są to pomiędzy innymi cokoliki, wałeczki, narożniki oraz odmienne mniejsze czy większe moduły określone. Często jest ich dość wiele do doboru. By się nie pogubić prezentowane są w postaci tabel zatytułowanych „Piezas especiales”.

Płytki ceramiczne do rozmaitych pomieszczeń

Płytki Equipe to kolekcje płytek dedykowane do rozmaitych miejsc. Ci, którzy poszukują płytek doskonałych do toalety odnajdą takie płytki bez kłopotu. W propozycji nie zabrakło także płytek do kuchni. Decydując się na płytki ceramiczne Equipe, można cieszyć się pięknie dopracowanym wnętrzem. Należałoby zaznaczyć, iż wszystkie kolekcje płytek Equipe to hiszpańskie poczucie smaku oraz dobry styl. Ciężko teraz o drugie tak niezwykłe płytki dostępne na naszym rynku.

Ciesz się perfekcyjną podłogą czy ścianą poprzez długie lata

Płytki Equipe to przede wszystkim gwarancja zastosowanie produktów najdoskonalszej jakości. Wytwórca dołożył wszystkich starań, by materiał budujący płytki został dobrze wybrany oraz mógł służyć Użytkownikom poprzez długie lata. Płytki są ponadprzeciętnie wytrzymałe na rożnego typu uszkodzenia oraz działanie czasu. Należałoby także wiedzieć, iż dobrze dopasowana paleta odcieni oraz barw przeciwdziała wyraźnemu brudowi, natomiast oczyszczanie nie potrzebuje szczególnych umiejętności oraz wyszukanych środków.

Redakcja domlider.pl