Powłoki antyadhezyjne i płyty silikonowe w jednym miejscu

Potrzebujesz skutecznego preparatu o działaniu antyadhezyjnym? A może dodatkowo w kręgu Twoich poszukiwań są także płyty silikonowe lub materiały nbr? Jeśli tak – dobrze trafiłeś! Poniżej prezentujemy ofertę sklepu RubberPro oraz właściwości oferowanych tam produktów. Tysiące klientów już wcześniej zaufało solidności tego miejsca – sprawdź i Ty!

1. Poznaj zalety powłok antyadhezyjnych

2. Wyposaż się od A do Z bez wychodzenia z domu!

3. Poznaj zalety cechujące powłoki antyadhezyjne od McLube

Poznaj zalety powłok antyadhezyjnych

Powłoka antyadhezyjna przydaje się w tych branżach, w których między innymi odbywają się procesy przetwórstwa gumy. To dość skomplikowane procesy, które wymagają stosowania odmiennych powłok. Poniżej prezentujemy ten najpopularniejszy. Taka krótka i skondensowana charakterystyka powinna ułatwić dokonanie słusznego wyboru.

Maclube 414

Jest to preparat wykonane na bazie specjalnego płatkowego teflonu. Środek występuje w postaci emulsji wodnej i jest wykorzystywany jako powłoka antyadhezyjna podczas przetwórstwa gumy. To jednak nie koniec zastosowań – działa doskonale także jako specjalna powłoka, która utrudnia przywieranie gumy, która jest nieutwardzona do wszelkich elementów należących do przetwórczych przyrządów. Wygodna forma sprayu ułatwia aplikację.

Wyposaż się od A do Z bez wychodzenia z domu!

W ofercie sklepu RubberPro znajdziesz także nbr materiał oraz płyty silikonowe. Bezpieczny system płatności, szybka wysyłka oraz sprawnie działający dział obsługi klienta to zaledwie ułamek zalet reprezentowanych przez sklep Rubberpro. Dołącz do grona zadowolonych klientów i sprawdź na własnym przykładzie, że możesz z powodzeniem wyposażyć się w interesujące Cię środki bez wychodzenia z domu i wprost pod Twoje drzwi! Jeśli nie jesteś pewien, jakiego środka adhezyjnego potrzebujesz – doświadczeni konsultanci z pewnością pomogą Ci dobrać odpowiedni preparat.

Poznaj zalety cechujące powłoki antyadhezyjne od McLube

Wybór powłok od McLube generuje wiele korzyści, do których można zaliczyć między innymi:

– niekłopotliwą aplikację ręczną albo natryskową,

– wysoką odporność zarówno termiczną jak i chemiczną,

– przyjazność środowisku,

– już pojedyncza aplikacja utrudnia wielokrotne procesy odformowania,

– skuteczne skrócenie cyklu produkcji oraz zredukowanie ilości odpadów.

Warto także dodać, że dostępne na rynku środki antyadhezyjne są w postaci dyspersji rozpuszczalnikowej lub wodnej. Ostateczny wybór zależy zarówno od temperatury formy jak i materiału.

Redakcja domlider.pl