Meble na wymiar czy gotowe zestawy meblowe?

Pierwsza rzecz, która przychodzi do głowy myśląc o remoncie kuchni to meble. Jak zaplanować zmiany nie drenując nazbyt domowego budżetu? Jakie meble wybrać? Skorzystać z gotowych rozwiązań, które oferują sklepy czy może skorzystać z usług fachowców i zainwestować w meble na wymiar? Od wielu lat krąży opinia, że wykonanie mebli na wymiar generuje spore koszty, ale jak jest w rzeczywistości?

Meble na wymiar czy gotowe zestawy?

W gotowych zestawach często okazuje się, że oferowane wymiary nie odpowiadają wymiarom pomieszczenia, co wymusza na nas dobór kolejnych elementów zestawu i oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami. Najczęściej ceny, które podane są w ofercie nie zawierają cen blatów, za które należy zapłacić osobno. Złożenie gotowych zestawów meblowych przez pracowników sklepu nie jest dostępne w każdym markecie, a dostępność tej opcji to kolejny wydatek. Oczywiście można meble montować samodzielnie, ale zajmuje to sporo czasu i wymaga dużo cierpliwości, a także posiadania niezbędnych narzędzi. Ostatecznie okazuje się, że wybierając takie rozwiązanie ponosimy dosyć spore koszty, a wynik końcowy nie do końca sprostał naszym oczekiwaniom. Wymarzona zmiana staje się powodem frustracji, gdyż w naszej wyobraźni wszystko miało wyglądać nieco inaczej. Korzystając z usługi wykonania mebli na wymiar mamy możliwość wyboru projektu, który idealnie wpasowuje się w nasz styl, a projekt najczęściej jest wliczony w cenę. Mamy wówczas możliwość zobaczenia jak dana realizacja będzie wyglądała nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Warto szukać inspiracji co do stylu mebli na blogach – wiele z nich znajdziesz na https://galerialamplumo.pl/.

Personalizacja elementów

Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest możliwość personalizacji danych elementów. Każdy projekt możemy bez problemu dopasować do naszego gustu, a także zasobności portfela. Wprowadzane zmiany dotyczą nie tylko użytych materiałów, ale także wykończenia, kolorów oraz detali takich jak uchwyty. Wybierając meble na wymiar mamy wpływ na zastosowane rozwiązania systemowe. Zwykłe szuflady można bez problemu zastąpić szufladami zaopatrzonymi w system cichego domykania. Meble na wymiar dają możliwość wprowadzenia zmian, które będą spójne, estetyczne i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

woodroom.pl

Redakcja domlider.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *